Domů / Novinky / Konečně snadné financování tepelných čerpadel, klimatizací a kotlů

Konečně snadné financování tepelných čerpadel, klimatizací a kotlů

Snadné financování telepelných čerpadel, klimatizací a kotlů se Zonky - Engee.cz    Co dělat, když zrovna nemáte dostatečný obnos peněz a nové čerpadlo či kamna opravdu potřebujete? Se Zonky můžete financovat nejen nákup, ale celý projekt včetně instalace.

manufacturer photo

Obnovitelné zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla, klimatizace a prvotřídní kotle, ale také FV elektrárny nebo třeba bateriová úložiště jsou v poslední době hojně využívány. Nejedná se zrovna o nejlevnější vybavení, ale pokud chcete opravdu kvalitní, vyplatí se do něj investovat. Co ale dělat, když zrovna nemáte dostatečný obnos peněz a nové čerpadlo či kamna opravdu potřebujete? Dříve byste museli jít do spořitelny nebo do banky a složitě žádat o půjčku. Nyní je ale vše mnohem jednodušší a financování zvládnete vyřídit i z pohodlí vašeho domova. Poradíme, jak na to.

Stačí mobil a 10 minut

Díky internetu máte stále lepší možnosti, jak vše vyřídit pohodlně a bez zbytečného čekání u přepážky. S českou peer-to-peer službou Zonky.cz si zařídíte půjčku na veškeré produkty engee.cz rychleji a levněji než v klasické bance.

Postup je přitom jednoduchý. Stačí vzít do ruky mobil nebo počítač, zadat www.zonky.cz a kliknout na „Chci si půjčit“. Zvolíte, kolik chcete půjčit, kolik můžete splácet a na jak dlouho půjčku chcete. Pak jen vyplníte několik údajů o sobě a nahrajete dva doklady pro potvrzení vaší totožnosti. Výši úroku i částku, kterou přeplatíte, uvidíte ihned. Když se rozhodnete nabídku přijmout, smlouvu jednoduše podepíšete pomocí SMS zprávy. Celou částku pak dostanete na účet. Každý měsíc pak splácíte domluvenou částku.

Financujte nejen produkt, ale celý projekt

Zatímco jinde vám půjčí jen na nákup tepelného čerpadla, pokud se rozhodnete svůj projekt financovat se Zonky, můžete pokrýt i náklady na instalaci a spuštění zařízení.

  • Financovat můžete celý projekt, tedy včetně instalace a spuštění zařízení
  • • Získáte výhodnější půjčku, než kdybyste se obrátili na banku
  • Vše vyřídíte online a během pár minut
  • • Půjčku můžete kdykoli částečně uhradit, případně doplatit, a to bez jakékoli finanční nebo jiné penalizace
  • Nemusíte dokládat faktury ani nic jiného pro stvrzení účelu půjčky. Na Zonky je půjčka neúčelová.

 

Pokud máte zájem, bližší informace o možném financování právě pro vaše potřeby najdete na webu Zonky.

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace