Domů / Kotle a kamna

Teplovodní automatická peletová kamna BIODOM H20

Kód: BD-H20 Akce
Automatická teplovodní kamna na pelety s technologií BioLogic, 25 kW, 92% EFF., A++(EN3030-5), třída 5, oběhové čerpadlo a expansní ventil součástí dodávky, zásobník na 45 kg pelet
Výrobce: BIODOM
Dostupnost:
, plus doprava
 
Teplovodní automatická peletová kamna BIODOM H20

Biodom H20 jsou první designová peletová teplovodní kamna, která využívají inovativní technologii Biologic s řadou výhod. Moderní design, skvělá kompatibilita a nízká spotřeba pelet jsou jen některé z důvodů proč je Biodom H20 tou pravou volbou pro váš domov.

Teplovodní kamna Biodom H20 jsou důležitým zdrojem vytápění vaší domácnosti a ohřevu teplé užitkové vody. Jedná se o moderní zařízení, které spojuje výhody kamen a moderních technologií. Kombinují teplo, praktičnost, čistotu a dobrou cenu.

 

 • Designové provedení do interiéru
 • Hermeticky uzavřené topeniště
 • Technologie BioLogic
 • Automatické čištění
 • Automatické podpalování
 • Automatický podavač pelet
 • Velký zásobník na pelety
 • Ventilátor odtahu spalin
 • Ventilátor sání vzduchu
 • Pojistný ventil
 • Oběhové čerpadlo
 • Max. délka pelet: 30 mm

 

Unikátní technologie BioLogic

BioLogic je nejmodernější technologie pro ovládání zařízení pro ohřev pelet. Inovativní výhodou je automatické nastavení parametrů na vnější faktory (hustota vzduchu, průchod komína, kvalita pelet…), takže spalování probíhá vždy v optimálních a řízených podmínkách.

Na rozdíl od klasických spalovacích zařízení, která pracují podle přednastavených parametrů, zařízení s nejmodernější integrovanou regulací BioLogic detekují změny a přizpůsobují se jim automaticky, což zaručuje optimální účinnost.

 

Hermeticky uzavřené topeniště

Přísun vzduchu je pouze prostřednictvím vyhrazeného otvoru a nikde jinde. To umožňuje optimální ovládání pomocí Technologie BioLogic.

 

Ohřejte celý svůj domov i teplou užitkovou vodu

Výkonná kamna vytápí nejen místnost, ve které jsou umístěna, ale i celý byt. Ohřívají vodu v nádrži, která je rozvedena topným systémem (radiátory, podlahové vytápění, …), do celého domu.

 

Pomocný nebo hlavní zdroj energie

Může být pomocným zdrojem jako doplněk k primárnímu zdroji vytápění nebo můžete využít jeho výkon jako hlavní zdroj vytápění všech typů domů. Pro svůj provoz potřebuje vhodný komín, přívod vzduchu a napájení.

 

Ovládání přes displej

Moderní software umožňuje jednoduché ovládání teplovodních kamen. Nastavení můžete provést pomocí displeje. S automatickým nastavením zapalování a týdenního režimu bude vytápění vašeho domova vždy pohodlné.

Specifikace
Váha 215 kg
Vytápěný prostor 60 – 180 m2
Topný výkon 18,3 (5,6-18,3) kW
Účinnost více než 94 %
Průměr odtahu spalin 80 mm
Přívod vzduchu 60 mm
Objem vody 36 l
Napájení 230 V / 1f
Zásobník pelet 45 kg
Spotřeba pelet za hodinu (min.) 1,2 kg/h
Spotřeba pelet za hodinu (max.) 5,6 kg/h
Rozměry (v x š x h) 119 x 57 x 60 cm
Kód SVT 24535
Dokumenty
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace