Domů / Realizace

Realizace

Kombinace tepelného čerpadla a termických solárních panelů je dokonalé spojení, které přinese úsporu nákladů na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Navíc lze na tento systém získat hned dvě dotace. Skvělá instalace firmy JHSOLAR za podpory engee.cz

   

 


 

 

 A bude teploučko!
 Instalaci kotle Biodom 21 jsme zvládli za necelý jeden den.Spuštění kotle pouhým stisknutím tlačítka, bez složitého nastavování, protože o to se automaticky stará technologie BioLogic.Přejeme novému majiteli, ať mu kotel dlouho a dobře slouží.

 

 

 

 

Realizace teplovodních kamen Biodom H20 ve Zlivi 

Majitelé mají krásná designová kamna, která se starají o vytápění celého domu a ohřev TUV. O komfort se stará technologie Biologic. Realizace firmy Slunce Invest - funkční topení


 

Tepelné čerpadlo TermoPlus N14 s venkovní jednotkou Mitsubishi Zubadan 14kW.

Systém je připojený i na solární termické panely. Nyní budou mít majitelé v Lásenici teplo po celou zimu a vodu jim pomůže ohřát sluníčko zdarma. Realizace firmy JH SOLAR Plavsko.

      

 

 


 

V Červnu 2018 jsme v RD Semily instalovali tepelné čerpadlo Gorenje Aerogor POWER EVI 20W s akumulací 600 l včetně napojení krbu do systému tepelného čerpadla.

    

 


 

Hotel Svitavy
Chlazení 12 pokojů pomocí multisplitové klimatizace Hisense VRF 28kW.

 


 

Komerční objekt Jindřichův Hradec
Chlazení serverovny pomocí splitové klimatizace Hisense 7kW.

 


 

RD Dolní Žďár
Vytápění rodinného domu tepelným čerpadlem TermoPlus s venkovní jednotkou Mitsubishi Zubadan 14kW. Realizace firmy JHSolar.

 


 

RD Milovice
Vytápění a ohřev teplé užitkové vody v novostavbě rodinného domu tepelným čerpadlem TermoPlus s venkovní jednotkou Mitsubishi Power Invertor 8kW.

 

 

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace