Domů / Realizace

Realizace

Kombinace tepelného čerpadla a termických solárních panelů je dokonalé spojení, které přinese úsporu nákladů na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Navíc lze na tento systém získat hned dvě dotace. Skvělá instalace firmy JHSOLAR za podpory engee.cz

   

 


 

 

 A bude teploučko!
 Instalaci kotle Biodom 21 jsme zvládli za necelý jeden den.Spuštění kotle pouhým stisknutím tlačítka, bez složitého nastavování, protože o to se automaticky stará technologie BioLogic.Přejeme novému majiteli, ať mu kotel dlouho a dobře slouží.

 

 

 

 

    Realizace teplovodních kamen Biodom H20 ve Zlivi 

 Majitelé mají krásná designová kamna, která se starají o vytápění celého domu a ohřev TUV. O komfort se stará technologie Biologic. Realizace firmy Slunce Invest - funkční topení


Tepelné čerpadlo TermoPlus N14 s venkovní jednotkou Mitsubishi Zubadan 14kW.

Systém je připojený i na solární termické panely. Nyní budou mít majitelé v Lásenici teplo po celou zimu a vodu jim pomůže ohřát sluníčko zdarma. Realizace firmy JH SOLAR Plavsko.

      

 

 


V Červnu 2018 jsme v RD Semily instalovali tepelné čerpadlo Gorenje Aerogor POWER EVI 20W s akumulací 600 l včetně napojení krbu do systému tepelného čerpadla.

    

 

 

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace