Domů / O nás

O nás

Pomáháme šetřit energie

Věříme, že každá domácnost může šetřit energie na vytápění a chlazení.
Pomáháme vybrat nejlepší řešení pro vytápění vaší budovy a dohlížíme
na to, aby vše fungovalo na 110 %.

Specializujeme se na obnovitelné zdroje energie

Nabízíme klimatizace a rekuperační jednotky Hisense, peletové kotle Biodom s unikátní technologií BioLogic a tepelná čerpadla TermoPlus Mitsubishi. Jako velkoobchod dodáváme zařízení pro montážní firmy a další velkoobchody. Jsme v přímém kontaktu s montážníky, kterým dáváme veškerou podporu i v oblasti servisu. Dohlížíme na instalace, chceme montážníkům předat co nejvíce informací tak, abychom si byli jistí, že budou schopní i nadále montovat naše zařízení zcela samostatně. Montážníky nejen školíme, ale také certifikujeme.
 

Vyrábíme, spoříme, recyklujeme a ukládáme energie

Spolupracujeme spíše s malými rodinnými firmami, které mají zkušenosti, na trhu si vybudovaly pevnou pozici a do své práce dávají opravdu vše. Důležitá je pro nás také tradice a zodpovědnost. Naše zákazníky nenecháme ve štychu. Montážníky na stavbě vždy pohlídáme tak, aby vše bylo v naprostém pořádku. A pak jsme k dispozici na telefonu, kdyby bylo potřeba něco zkonzultovat nebo ujasnit.

S výběrem vhodného a prověřeného ekologického zdroje energie nepomáháme jen lidem v České republice, ale také na Slovensku. Zde spolupracujeme s vybranými firmami především v oblasti tepelných čerpadel, kotlů a stropního chlazení.

Naší vizí je postupně naplnit následující 4 body. Zatímco ve výrobě a úspoře energie jsme již několik let odborníky, v dalších bodech se snažíme neustále zlepšovat. Již teď vám dokážeme dobře poradit, vzhledem k našemu perfekcionismu ale víme, že máme ještě velký kus cesty před sebou.

  1. Výroba – energie ze slunce, vody, vzduchu a dřeva.
  2. Úspora – efektivní přeměnou energie a správným návrhem systému.
  3. Rekuperace – energii vracíme zpět do systému.
  4. Ukládání – směřujeme k ostrovním systémům.
     

Posouváme ekologické vytápění vpřed

Dále se věnujeme kombinaci jednotlivých systémů. Třeba systémy na stropní topení a chlazení chceme zkombinovat s tepelnými čerpadly, abyste nakonec mohli topit i chladit pohodlně pomocí stropu. Již nyní pracujeme na plně funkčních realizacích, které chceme nadále propagovat. Cílem je rozšířit povědomí o řešeních, která jdou více do hloubky, také mezi naše partnery, instalační firmy i koncové zákazníky.

Jsme tu pro vás ve složení:

Jan Turek

Vladimír Klíma

 

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace