Domů / O nás
Kategorie
Výrobci

O nás

Pomáháme stavebníkům s výběrem vhodného kvalitního ekologického zdroje energie. Minimalizujeme měsíční výdaje, zajistíme uživatelský komfort a dlouhodobý servis.

Jsme specialisté na obnovitelné zdroje energie

- konkrétně na tepelná čerpadla, FV elektrárny, bateriová úložiště, fototermické panely.
Nabízíme tepelná čerpadla Gorenje a jsme výhradní zastoupení této značky pro ČR a SR. V nabídce máme kvalitní klimatizace Gorenje, Hisense a Samsung pro bydlení i kanceláře. Dále prodáváme kotle a designová kamna Biodom s unikátní technologií BioLogic.
Díky síti partnerů instalujeme po celé ČR a SR.

Historie

Společnost engee ekobalance s.r.o. je od svého vzniku zaměřena na obnovitelné zdroje energie s cílem maximálně ušetřit zákazníkům provozní náklady na bydlení.

V roce 2017 získala výhradní zastoupení pro distribuci tepelných čerpadel a klimatizací Gorenje do České republiky, kde úspěšně rozšiřuje obchodní a servisní síť s cílem nabídnout koncovým zákazníkům kvalitní produkty za skvělé ceny s maximální poprodejní podporou.

Rok 2018 přinesl navázání spolupráce s Olife energy, díky tomu dokážeme dodat špičková bateriová úložiště, zároveň děláme první kroky v oblasti FVE.

Následně v roce 2019 došlo k rozšíření portfolia o klimatizace Hisense a automatické peletové kotle a kamna Biodom. Zároveň firma expanduje do Slovenské republiky, kde vytváří servisní a obchodní zázemí pro své produkty.

 

Jsme tu pro vás ve složení:

Jan Turek

Vladimír Klíma

 

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace