Domů / Klimatizace

Nástěnná klimatizace Gorenje Titan 3.5

Kód: SET-TITAN35 Akce
Prémiová řada klimatizací Gorenje Titan s Full DC invertorovým kompresorem, WiFi modulem a nízkou hlučností vnitřní jednotky (21dB). Set vnitřní a venkovní jednotky, ekologické chladivo R32.
Výrobce: GORENJE
Dostupnost:
35 400 Kč bez DPH
42 834 Kč s DPH , plus doprava
 
Nástěnná klimatizace Gorenje Titan 3.5

Přehled funkcí klimatizace Gorenje Titan:

 • Nízká hlučnost 21 dB(A)
 • Energetický štítek A+++
 • Funkce slef clean
 • Režim turbo
 • Ovládání přes WiFi
 • Body senzor
 • Funkce Následuj mě - teploměr v ovladači
 • Vytápění do -30°C
 • Funkce Sleep
 • Displej LED
 • Načasování
 • HEPA filtr s vysokou hustotou

 

Full DC invertor

Díky vynikající energetické účinnosti je klimatizace TITAN jedním z nejlepších tepelných čerpadel. Dosahuje vysokých koeficientů účinnosti vytápění a chlazení. Energetická třída A +++ znamená až 50% úspor elektrické energie ve srovnání s klasickými klimatizacemi.

 

Energetická třída A+++

Díky své energetické účinnosti při chlazení a topení je klimatizace TITAN v nejvyšší třídě energetické účinnosti A +++. Extrémně vysoké koeficienty překračují úroveň klimatizací a je klasifikován jako tepelné čerpadlo. Koeficient SCOP, který je vyšší než 5,1 a koeficient SEER, který je vyšší než 8,5 dokazuje výjimečný výkon a moderní technologii zařízení.

 

Body Sensor

Funkce automaticky upravuje provoz zařízení podle přítomnosti osoby v místnosti. V období delší nepřítomnosti člověka automaticky snižuje výkon.


Funkce Následuj mě

Pokud je tato funkce aktivována, dálkové ovládání převezme roli pokojového termostatu. Klimatizace reguluje teplotu v místnosti, ve které je dálkový ovladač.

 

Filtr s vysokou hustotou

Vysoce účinný filtr HEPA, zachycuje o 80% více prachových
částic než klasické filtry, zajišťuje tak čerstvější a čistší vzduch

v  místnosti.

 

Funkce Self clean

Po dokončení režimu chlazení zapněte funkci Self Clean. Vysuší výparník ve vnitřní jednotce klimatizace a připraví jej pro další provoz. To zabraňuje růstu plísní a nepříjemnému zápachu v klimatizaci. Doporučujeme pravidelnou aktivaci (týdenní / 14 dní).

 

Tichý provoz

Inteligentní design a vynikající materiály používané pro jednotlivé části klimatizace, zejména výměník, ventilátor a klapky, umožňují plynulý a přiměřený průtok vzduchu zařízením i při nízké rychlosti. Nejmenší rychlost otáčení ventilátoru vede přímo k tichému provozu klimatizace.

 

Ovládání pomocí Wi-Fi

Mimo klasické dálkové ovládání může být klimatizace Pandora ovládáná také pomocí bezplatné aplikace pro chytré telefony - doma, v práci, na dovolené - kdekoliv! Chcete-li sledovat a měnit nastavení nebo zapínat a vypínat funkce, potřebujete pouze bezdrátové připojení k internetu.

 

Ohřívání skříně kompresoru venkovní jednotky 

Venkovní jednotka má vestavěný ohřívač, který zabraňuje tvorbě kondenzátu, chrání sběrnou nádrž před zamrznutím a zlepšuje celkový výkon.  Ohřívač zajistí účinnost klimatizace i v náročných podmínkách a zajišťuje vysokou účinnost (SCOP).

 

Auto Swing

Automatickým pohybem vodorovných žaluzií v určitém pořadí zajišťuje zařízení optimální rozložení a průtok chladného nebo teplého vzduchu v místnosti.

Specifikace
Váha 49.4 kg
Typ professional premium
Provedení split / invertor
Komplet vnitřní + venkovní jednotka
Počet vnitřních jednotek 1
Výkon chlazení klimatizace [kW] 3.5
SEER (sezónní chladící faktor) 9
Třída en. účinnosti chlazení A+++
Výkon topení klimatizace [kW] 4.2
SCOP (sezónní topný faktor) 5.3
Třída en. účinnosti topení A+++
Záruka komplet 2 roky
Modul Wi-Fi dodávaný sériově
Dokumenty
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace