Domů / Možnosti financování

Možnosti financování

Rádi byste vyměnili zastaralý kotel za nový, ale nemáte dostatek financí či pouze rádi ušetříte? Zde jsou možné cesty financování či dotací pro úsporu vytápění:

 

Dotace:

Kotlíková dotace

Nová Zelená úsporám

Stále je možné ve vybraných krajích podat žádost o kotlíkovou dotaci. Neváhejte a vyměňte zastaralý kotel a získejte dotace na ten nový, snadno a rychle. Dle dostupných informací budou tyto žádosti uspokojeny. S vyřízením dotace Vám pomohou naši specialisté.

Dotaci můžete získat také z operačního programu Nová Zelená úsporám. Konkrétně se jedná o dotace na výměnu zdrojů tepla, solární termické a fotovoltaické systémy a řízené větrání se zpětným získáváním tepla (rekuperace). 

 

Žádosti o dotace, ať už ty kotlíkové, nebo NZÚ, nechte na nás. Postaráme se o vše od začátku až po šťastný konec v podobě úsporného vytápění vašeho domu. Zařídíme získání dotací, vybereme ideální technologii, kotel nebo čerpadlo, provedeme odbornou instalaci a zlikvidujeme staré zařízení. Vy tak ušetříte nejen peníze za vytápění a nový kotel, ale také spoustu času.

 

Půjčka od Zonky

Co dělat, když zrovna nemáte dostatečný obnos peněz a nové čerpadlo či kamna opravdu potřebujete? Se Zonky.cz můžete financovat nejen nákup, ale celý projekt včetně instalace. Zatímco jinde vám půjčí jen na nákup zařízení, pokud se rozhodnete svůj projekt financovat se Zonky, můžete pokrýt i náklady na instalaci a spuštění zařízení. Bližší informace o možném financování právě pro vaše potřeby najdete na webu Zonky.

 

 

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace