Domů / Podle výrobce / BIODOM

Teplovzdušná peletová kamna BIODOM HANUMA 11

Kód: BD-H11 Akce
Teplovzdušná kamna na pelety s technologií BioLogc, 10 kW, uzavřené topeniště, 91% EFF., A++(EN303-5), třída 5, zásobník na 16 kg pelet
Kategorie: Kotle a kamna
Dostupnost:
, plus doprava
 
Teplovzdušná peletová kamna BIODOM HANUMA 11

Biodom Hanuma 11 je systém úplného spalování dřevní biomasy, včetně automatického zapalování a distribuce pelet. Biologic představuje krok směrem k větší efektivitě, úsporám nákladů na energii a pomáhá chránit životní prostředí nízkými emisemi. Moderní design, skvělá kompatibilita a nízká spotřeba pelet jsou jen jedním z důvodů, proč je Biodom Hanuma 11 tou pravou volbou pro váš domov.

 

Unikátní technologie BioLogic

BioLogic je nejmodernější technologie pro ovládání zařízení pro ohřev pelet. Inovativní výhodou je automatické nastavení parametrů na vnější faktory (hustota vzduchu, průchod komína, kvalita pelet…), takže spalování probíhá vždy v optimálních a řízených podmínkách.

Na rozdíl od klasických spalovacích zařízení, která pracují podle přednastavených parametrů, zařízení s nejmodernější integrovanou regulací BioLogic detekují změny a přizpůsobují se jim automaticky, což zaručuje optimální účinnost.

 

Hermeticky uzavřené topeniště

Přísun vzduchu je pouze prostřednictvím vyhrazeného otvoru a nikde jinde. To umožňuje optimální ovládání pomocí Technologie BioLogic.

Specifikace
Váha 98 kg
Vytápěný prostor 20 – 100 m2
Topný výkon 3,37 (3,37-9,52) kW
Průměr odtahu spalin 80 mm
Přívod vzduchu 60 mm
Napájení 230 V / 1f
Zásobník pelet 16 kg
Spotřeba pelet za hodinu (min.) 0,76 kg/h
Spotřeba pelet za hodinu (max.) 2,29 kg/h
Rozměry (v x š x h) 100 x 53 x 54 cm
Dokumenty
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Dejte nám svůj email a získáte
podstatné informace